YILDIRIM / BURSA
0544 945 4586 - 0224 452 2241
bursayildirimilaclama@gmail.com

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Bursa ilaçlama Alışveriş Merkezi İlaçlama

Bursa ilaçlama firması, Yıldırım ilaçlama olarak alışveriş merkezleri üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Çünkü bu mekânlar insanların yoğun olarak bulundukları alanlardır. Bu alanların böceklerden arındırılmış olması toplum sağlığı açısından ayrı bir öneme sahiptir.

     Gerek yemek yediğimiz, gerek se evimizin gıda, giyinme, kırtasiye ve bunun gibi ihtiyaçlarımızı aldığımız alanlardır AVM(Alış Veriş Merkezi) ler. Dolayısı ile evimizdeki her şeyin geldiği yerdir. Çocuklarımızın kullandığı eşyalara kadar. Bu sebepledir ki sağlık açısından AVM lerin hijyenik olmaları şarttır.

     Sağlık bakanlığı yasa gereği yaptığı düzenlemeler ile AVM ve tüm iş yerlerinin (özelikle gıda sektörü) düzenli dönemlerde ilaçlanarak böcek, haşere, kemirgen ve diğer zararlı hayvanlardan korunmasını şart koşmuş, bunu da il sağlık müdürlüklerine bağlı Halk Sağlığı Gen. Müdürlüğünün denetimine vermiştir.

     İlaçlama yaptırılacak olan firmanın Sağlık bakanlığı il sağlık müdürlüklerine bağlı Halk Sağlığı Gen. Müdürlüğünden yetkili olması şartı aranmaktadır. Çünkü ilaçlamalar bu genel müdürlüğün belirlediği yönetmeliklere uygunluk göstermek mecburiyetindedir. Aksi takdirde yapılan ilaçlama kabul edilmez, yaok sayılır ve firmaya cezai işlem uygulanır.

Bursa ilaçlama Yıldırım ilaçlama yeterlilik belgeleri logoları

Bursa ilaçlama Yıldırım ilaçlama

     Bursa ilaçlama firması olarak Yıldırım ilaçlama firmamız ilgili bakanlıktan ve müdürlükten aldığı yetki belgeleri ve eğitimli teknik personeli ile 16 yıldır böcek, haşere, kemirgen ve zararlı hayvan konusunda siz müşterilerine Bursa’da hizmet vermektedir.

     Haşere ilaçlama profesyonellik isteyen, bilgi sahibi olunmadan, evde ya da iş yerinde kendi başımıza üstesinden gelebileceğimiz bir mesele değildir. İşin içinde kimyasal ilaçlar ve uygulama şekillerine riayet edilmesi gereken bir kurallar silsilesi mevcuttur. Yukarıda bahsettiğimiz yönetmelikle ilgili Bakanlık tarafından belirlenmiş olan bu kurallara uyulmadığı taktir de yapılan ilaçlama başarısız, etkisiz olacaktır. Harcanan zaman ve para boşa gidecektir. Aynı zamanda ilaçların ve kimyasalların yanlış dozaj ve uygulanmaları da kullanıldığı bölgedeki insan hayatını tehdit edecektir. Yani haşereden kurtulmak isterken kendi sağlığımıza bilmeden zarar verebiliriz.

     İşte bu sebeplerden dir ki, ilaçlama işlemi Bakanlık onaylı, gerekli eğitimlerini tamamlamış deneyimli ve profesyonel kadrolar tarafından yapılması zorunlu olan bir iştir. Hafife alınmamalı ve profesyonel yardım alınmalıdır.

     Bazen haşerenin cinsine göre tek ilaçlama yetmeyecek, belirli dönemlerde ilaçlamanın tekrar edilmesi gerekecektir. Bu bilgiler haşere cinsine göre ve ilacın uygulama reçetesine göre farklılıklar göstermektedir. Ayrıca ilaçlama firmalarının sahip oldukları bir ilaçlama takvimi de vardır. En etkili ilaçlamanın ne zaman, hangi aylarda hangi haşereye karşı yapılacağı bu takvimlerde mevcuttur. Bursa ilaçlama hizmetleri veren firmamız bu konuda çok dikkatli davranır.

     Bursa ilaçlama firmamız Yıldırım ilaçlama ya 7/24 telefon ya da sitemimizden ulaşabilir, her türlü destek taleplerinize yanıt alabilirsiniz. Unutmayın bir profesyonele danışarak sorunlarınızı çözmek sizi karşılaşabileceğiniz birçok problemden kurtarabilir.

Call Now Button
WhatsApp chat