YILDIRIM / BURSA
0544 945 4586 - 0224 452 2241
bursayildirimilaclama@gmail.com

İş yeri ve Ofis İlaçlaması

Ofis ve İşyeri ilaçlaması

     Fare ilaçlama işyeri ilaçlama da önemlidir.  İş yerleri çok çeşitli olmakla birlikte, bir çok insanın ziyaretlerde bulunduğu, yoğun olan yaşam alanlarıdır. Özellikle işyerleri çalışanları için, evden sonra en çok vakit geçirilen mekanlardır. Bu iş yerleri her türlü işletme olacağı gibi, fabrika, otel, şantiye gibi büyük mekanlarda olabilir. Bir işveren olarak firmanıza iş yeri ilaçlama yaptırmaya karar verdiğiniz anda büyük bir sorumluluk altına girmiş olacaksınız.  Çünkü ilaçlama esnasında ya da sonrasında var olacak tüm problemlerden sadece siz değil tüm çalışanlarınızda etkilenecektir. Profesyonel olarak yapılmayan uygulamalar ve de hatalı ilaç kullanımları insan sağlığı açısından telafisi olmayan zararlar verebilmektedir. 

Fare ilaçlama ve işyerlerindeki etkileri

     Fareler iş yerlerinin depo, mahzen gibi bölümlerinde yuvalanarak ürerler.  Rutubetli ve sıcak yerler onlar için bulunmaz nimettir. Kemirgen grubundan olan fareler ve sıçanlar yuvalandıkları iş yerlerinin depolarındaki evrak ve elektrik kablolarına zarar verirler. Dokümantasyonlar tahrip edilir ve kablolar kemirilerek elekrik kaçaklarına sebebiyet olurlar. Birçok iş yerinin elektrik kaçağından dolayı yangın sonucu yok olduğu itfaiye raporlarında mevcuttur.  

     Yaşadıkları ortamlardan taşıdıkları zararlı bakteri ve mikroplar da insan sağlığının tehlikeye atılmasında büyük rol oynar. Farelerin orta çağda kara humma gibi hastalıkları insanlara bulaştırarak milyonlarca insanın toplu katledilmesinde büyük rolleri vardır.

İş yeri ilaçlama da dikkat edin

     Özellikle korsan olarak ifade edilen Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü onayı olmayan firmalar tarafından kullanılan kimyasallar, genellikle tarım ilacı olup yapılarında var olan kanserojen maddeler uygulama yapılan alan üzerinde tortu ve de kalıntı bırakmaktadır. Bunun neticesinde bu firmaların vermiş olduğu zararlar sadece ilaçlama anı ile sınırlı kalmamakta etkisini uzun süre devam ettirmektedir.

     Haşere ve kemirgenler iş yerlerimiz de ki sağlık koşullarınızı olumsuz yönde etkilemekle beraber, çalışanlarından almış olduğunuz verimde düşüş olmakta bununla beraber çok çeşitli ölçülerde maddi kayıplara da sebebiyet vermektedirler.

     Unutmayın özellikle kemirgen sorunlarınız da yapılan hatalı ilaç seçimleri, bu zararların sizler tarafından görülemeyen ve de ulaşılamayan alanlarda ölmelerine sebebiyet vermekte bunun neticesinde alanınız üzerinde oldukça maliyetli olan tadilat sorunları ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Fare ilaçlama Bursa Yıldırım ilaçlama iş yeri ilaçlama Hizmetleri

     Fare ilaçlama ve iş yeri ilaçlama sorunlarınız ve keşif olanaklarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilir ücretsiz ön keşif talep edebilirsiniz. konusunda uzman olan keşif personellerimiz sizlerin haşeresiz ve kemirgensiz steril bir çalışma ortamına sahip olabilmeniz için gerekli olan tüm tedbirleri önceden tespit ederek riskler oluşmadan önlem almanız sağlanmakta, böylece çalışanlarınız ve müşterileriniz istenmeyen görüntüler ile asla karşılaşmamaktadır.

     Firmamız huzurlu çalışma ortamlarını sağlamanın yanı sıra sosyal sorumluluklarının daima bilincinde olup çevre ve insan sağlığına vermiş olduğu önem ile de kendi sektöründe daima öncülük etmeye devam etmektedir.

Call Now Button
WhatsApp chat