YILDIRIM / BURSA
0544 945 4586 - 0224 452 2241
bursayildirimilaclama@gmail.com

Hakkımızda

   Şirketimiz Bursa Yıldırım ilaçlama böcek, haşere, kemirgen, sürüngen gibi birçok zararlı için ilaçlama firması olarak Bursa Yıldırım bölgesinde ev, ofis, hastane, okul, restoran, AVM, sinema, kafeterya ve ihtiyaç duyulan tüm mekânlarda, bütün zararlı haşereye karşı Sağlık bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü kural ve yönetmelikleri doğrultusunda haşere, böcek, kemirgen ve sürüngen için ilaçlama yapmaktadır. ISO ve TSE yeterlilikleri ve profesyonel eğitim alan deneyimli kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Böcek ilaçlama konusunda kesin ve net çözümler sunmaktayız. Bursa Yıldırım ilaçlama firması olarak Bursa’nın her yerinde ilçeler dâhil hizmet vermekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

     Yıldırım ilaçlama olarak başta insan sağlığı olmak üzere hedef dışı canlıyı ve çevreyi korumak prensibimiz çerçevesinde, müşterimize kaliteli, periyodik, ekonomik ve kalıcı çözümler sunarak yaptığımız işin kalitesini sürekli iyileştirmenin gayreti ile rakiplerimize göre daima en iyi hizmeti vermektir,

MİSYONUMUZ

    Yıldırım ilaçlama günün gelişen teknolojik şartlarını benimseyerek ve uygulayarak işinde geniş ufuklar yaratmak, ileriye dönük düşüncelerle gelecekte daha iyi iş verimliliğini sağlayarak stratejimizi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Yasalar çerçevesinde
  • Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak,
  • En son teknolojiyi takip ederek,
  • Hatasız şekilde,
  • Güvenilirlik, Dürüstlük ve Tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak,
  • Verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli geliştirip iyileştirerek,
  • Müşterilerimizin isteklerini gerçekleştirmektir.

Yıldırım ilaçlama, dikkat Edilecek Konular

Yukarıda belirttiğimiz misyon ve vizyonlarımız doğrultusunda, kaliteden ödün vermeksizin çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti başlıca hedefimizdir. Çünkü her mutlu müşteri yeni müşterilerin referansıdır düşüncesindeyiz. Bu sebeple kullandığımız gerek ilaç, gerek ekipmanlarımız son teknolojiye sahiptir. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir.

     Uğraşı verdiğimiz saha halk sağlığı olduğundan hiç bir hata ve ihmali kaldıramaz. Çok titiz, yasa ve yönetmeliklere uygun çalışma şekli ve ürünlerle çalışılması mecburidir. Firmamız 16 yılı aşkın tecrübesi ve ciddiyeti ile bunu kendine misyon edinmiştir. Tüm müşterilerimizden, kendi sağlıkları için isteğimiz, bu hizmeti alacakları firmayı iyi araştırmalarıdır. Daha önce bahsedildiği üzere, ilaçlama yapan firma yetkin değil ise faydası yerine büyük zararlara da yol açabilir. Sağlık bakanlığı Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından ilgili yönetmelikler belirlenmiş ve denetimler yapılmaktadır. Bu kurumların yetkisini almayan hiç bir firmayla çalışılmamasını önemle bildiririz. Firmamız bu yetkinliklere sahip ve eğitimli kadrosu ile siz müşterilerine hizmet vermekten daima gurur duymaktadır.

     Saygılarımızla.. 

Call Now Button
WhatsApp chat